Daniel Landa

23. listopadu 2010 v 18:29 |  Hudba
Pro někoho je toto jméno "posvátné" (brát s rezervou), pro někoho jen toto samotné znamená zlo a jsou i tací, co se o něj nezajímají, nebo ani neví, že někdo takový s tímto jménem existuje.
Je to však jeden z nejslavnějších českých zpěváků.
Jeho minulost byla však pochybná, to víme asi všichni (skini atd.), ale teď, i když si nechal ty texty z té doby, se svých ideí vzdal. A já říkám-Jeho minulost je jeho věc.
Mě osobně se jeho písničky líbí (tedy většina-ty z dob orlíka ne). Jsou nákadité, každá je úplně jiná a na jinou událost. Některé jsou trochu morbidní...ale co, že? Třeba taková veselá písnička, když se zaposloucháte do slov a nedíváte se na ten morbidní videoklip, je dost dobrá. Zamyslete se trochu...kolik z vás by dokázalo něco podobného napsat? 
Pak jsou tu další. Vydal hooodně desek. Mezi nejznámějšími je asi Tajemství, Kvaska, Neofolk atd.
tak co? Zkusíte si ho někdy poslechnout?
Jen vás musím varovat před jednou jeho písničkou, ze které vám může být blivno jako mě (když ji náhodou kousek uslyším, hned sahám po Mp4 a přepínám na jinou-s vlasy zježenými na zátylku) a toť je "Králíček azurit".
Ano, název je roztomilý. Ale pozor! Je to jakási parodie na jednu reklamu nejspíš od pracích prášků, ale ty slova a ta celá píseň je příšerná!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lucka-orlipera lucka-orlipera | 24. listopadu 2010 v 18:35 | Reagovat

Veselá písnička,  viď?

2 Anastázie Anastázie | Web | 24. listopadu 2010 v 19:17 | Reagovat

Yes a hlasni ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama