Final Fantasy Advent Children VII

23. listopadu 2010 v 19:05
Tento film jsem zhlédla teprve nedávno. Přivedla mě k tomu kamarádka. Nejprve jsem byla rozpačitá. Nehctěla jsem se na to dívat, protože to bylo pro nás dostupné jen ve velmi špatné kvalitě. Potom, jak se rozvíjel příběh, postupně jsem se do folmu vžila a ke konci jsem z něj byla nadšená.
Celý film se odehrává na planetě, která se naštvala a snažila se zničit své obyvatele. Nakazila je nemocí Geostigma. Příběh je zasazen do neklasického fantasy prostředí, s jedinou lidskou rasou. Pokud vím, je to myšleno jako budoucnost.
Celý scénář filmu se zakládá na tom, že jedna skupina lidí hledá tzv. matku a kterou ovšem "společnost" má prý pod zámkem. Zábavné scény se střídají s bojem, vše je dokonale propojeno, i když né vše je vysvětleno. Všechny Final fantasy jsou svým způsobem propojeny a tak vám poprvé některé souvislosti unikají.
V průběhu filmu se zjistí, že společnost matku vůbec pod zámkem nemá. Jde tam také o vyřešení některých dlouholetých sporů mezi hlavními hridiny-jak jinak, než mezi hl. klaďasem a záporákem.
Proto je také závědečný boj tak zajímavý.
Postavy:
Zlí:
Sephiroth
To je hlavní záporák. Má dlouhé, šedé vlasy, šedivé oči a bojuje s dlouhým mečem. Já jsem si ho oblíbila, protože ve filmu vypadá opravdu senzačně. Clouda, hl. klaďase, přímo nenávidí. Už jednou jím byl poražen.

Kanaj
Sephirothova loutka. Je to záporák. Má dva bratry-Loze a Yazoa. Je z nich však nejhezčí. Má středně dlouhé šedé vlasy a stejnobarevné oči. Mám ho také ráda. Je to takový správný záporák. A je velice zvláštní, že jeho účes má má nejlepší kamarádka ;-)(ty víš ;-)

Loz
Postava je ve filmu velice málo viditelná a ráda ji nemám. Má krátké, opět šedé vlasy, jako všichni bratři. Je pro mě nezajímavý a tak ho nepopisuji blíž ;-)

Yazoo
Je o hodně hezčí než Loz a trochu se podobá Sephirothovi. Když se to tak vezme, má docela dobré hlášky.

Hodní:
Cloud
Hlavní klaďas. Bojuje s krátkým, ale mohutným mečem. Má velice dobrou fyzickou stránku. Je docela hezký. Má blond vlasy a pokud vím, modré oči.

Reno 
Tato postava plní roli postavy spíše vedlejší a komické. Má dobré hlášky a jak by řekla kamarádka, která mě k tomu dovedla: "Je tak nádherně arogantní a tak úžasně blbý." A já s tím mohu souhlasit...Na postavách hodnotím taky jejich výrazy. A on má v tomhle filmu nejlepší výrazy. Pokud shlédnete film-tak scéna u pomníku matky...je nejlepší z celého filmu. S kámoškou ji umíme nazpaměť. Bojuje s elektrickou tyčí. V boji mu to moc nejde. Raději zdrhá, což je taky v jeho podání zážitek.

Rufus
Hlava Společnosti. Je na vozíčku, ale i tak je docela hezký. Umí dobře bojovat.

Rude
Kamarád Rena. Jsou pro něj charakteristické černé brýle. Když mu je jednou reno nechtěně rozšlápl, absolutně klidně si vytáhl druhé. Umí docela dobře bojovat.

Yufii, Tifa
Ty dvě jsem spolčila kvůli toho, že je jaksi moc nerozeznám ;-)
Jedna chce chodit s Renem a tak ji nemáme s kamarádkou rády, ale je hezká. Druhá je o trochu míň hezká, ale taky se "dá" a tu mám radči. Obě bojují docela dobře.

Potom tam je ještě spousta postav, co se tam za film (1,5 h) oběví třeba jen jednou. Mezi ně třeba patří Red, nebo Valentine, kterého mám ráda, protože je taky hezký.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 sense-horse sense-horse | Web | 23. listopadu 2010 v 20:26 | Reagovat

super

2 lucka-orlipera lucka-orlipera | 24. listopadu 2010 v 18:36 | Reagovat

Mám pro tebe malý tip. Jsou i takoví, co je nudí číst dlouhé články, a mezi ně potřím i já a většina lidí. Kroť svou fantasii a vybij si ji na darkage!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama