První vločka aneb kde je ten sníh?

20. listopadu 2010 v 19:31 |  Moje kecy a nálady
Máme listopad, všechno listí už hnije dole na zemi, prší a prší, jako kdyby ty mraky nad našimi hlavami snad ani nic jiného neuměly.
Přeju si, aby už konečně bylo pořádné počasí. Vzhledem, že prosinec klepe na dveře, by měl napadnout sníh, ale neměla bych asi ani nic proti tomu, kdyby byl krásný podzim. Přece jen...válet se v listí jako tehdy (že, sense?)...to bylo úžasné...
Jenže...ty mraky fakt nic jinýho neumí. Sluníčku se už nechce dívat na ten povolební bordel v naší zemi a tak si spakovalo věci a jelo na Bahamy. A navíc...moje vlastní teorie, proč nenapadl sníh říká asi toto:
Mraky si usmyslely, že chtějí zhubnout a tak pijí jen vodu a tu zmrzlou si k tělu nepouštějí. Navíc se do toho ještě připletlo globální oteplování, které podle našeho prezidenta neexistuje a k tomu všemu se připletla ještě jedna zvláštní událost. Někdo tam nahoře-možná bůh, možná někdo jiný, si prostě usmyslel, že nás, děti prostě vydusí, aby jsme měli Ježíška na sračce. (Dalo by se říci i na bahně, ale sryčka mi zní líp)
No, tak co? Nechtěli by jste raději na ty bahamy za sluníčkem? Já teda asi jo...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sense-horse sense-horse | Web | 21. listopadu 2010 v 12:52 | Reagovat

Jo..válení v listí byla fajn. A taky bych chtěla na bahamy ale zrovna když toto píšu tak na mě dneska svítí sluníčko takže jsem spokojená..aspoň prozatím..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama