1.kapitola

28. prosince 2010 v 18:23 | Anastazie |  Záchrana elfí osady Gardarica
Jednoho mlhavého rána se Tradesha probudila a uslyšela štěkot a vytí svých psů a vlka (kterého našla ještě jako malé vlče za bouře v křoví a opodál ležela jeho matka vlčice mrtvá-asi lovci-a ona se ho ujala). Vstala, vzala si do ruky svou čarodějnickou hůlku, která však vypadala jako obyčejný klacek a vyšla ven z chalupy. Podél lesa u její zahrady běželi s větrem o závod tři elfové. Počkala, až doběhli dostatečně blízko k ní, pak se zeptala: "Co potřebujete tak brzy ráno?" hlasem, který jim měl dát jasně najevo, že nemá zrovna nejlepší náladu a že ji zbudili.
Když doběhli až k ní, viděla, že to jsou lesní elfové.
"A z jaké jste osady?" zeptala se po chvíli, když se neměli k odpovědi na první otázku.
Ani teď neodpověděli. Byli příliš udýchaní. Chvíli se vydýchali a pak ten nejvyšší z nich řekl: "Jsme z osady Gardarica a potřebujeme pomoc, paní." A uklonil se jí až k zemi.
"Hm…ale pro příště si tu paní nech od cesty! Co se stalo?"
Tentokrát se ozval ten nejmenší. "Naši osadu napadli temní elfové…" zarazil se "p-" nedořekl, když viděl výraz v Tradeshině tváři.
"Ano ano…to oni většinu času dělají…loupí, zabíjejí a válčí s lesními elfy." řekla Tradesha stále konferenčním tónem. "Ale co ode mě chcete?"
"Říká se o vás, že jste čarodějnice!" řekl nejpohlednější elf absolutně zoufale.
"Ano…o tom vím…a musím dodat-ovšem nechci, aby se to někde rozneslo…rozhodně ne, za hranice vaší osady-že je to pravda." při čemž se všichni zadívali na mě s pohledem ,tak to jsem opravdu nevěděl "Pomohu vám, ale bez svých mazlíčků bych to nedokázala." a Tradesha mávla rukou v níž držela hůl a ta se rázem proměnila v železnou hůl s zeleným smaragdem na svém vrcholu, který držel na tyči kvůli železného hada obmotaného kolem něj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ▓▒ Mary Depp Snape ♥ ▒▓ ▓▒ Mary Depp Snape ♥ ▒▓ | Web | 23. dubna 2011 v 22:45 | Reagovat

hej to je hezounký :)

2 Arantir Arantir | Web | 1. listopadu 2012 v 22:14 | Reagovat

Odmítáme ty co nás milují, a milujeme ty co nás odmítají.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama