Můj vzor

7. prosince 2010 v 18:49 |  Moje kecy a nálady
Když jsem oběvila, že je nové téma týdne (jaksi jsem tu od neděle nebyla), mohla jsem se zbláznit...akorát nevím, jestli:
1. Se už dávno nestalo (dosti pravděpodobné).
2. Se zbláznit radostí
3. ----//---- "opakem radosti"
Když jsem konečně vyřešila toto dilema (no, možná ne úplně), můžu se konečně vrhnout na to, co jsem na toto téma chtěla napsat (ač už si nepamatuju co to bylo-ti co mě znají, pochopí hned a ti co ne, pro ty tenhle článek nepíšu ;-).
Z mých vzorů se asi nedá vybrat jen jeden. Možná nějaký ten hlavní , neboli "alfa" by se našel. Jenže, napíšu sem zhruba to samé co k mé nejoblíbenější knize:
Jak si mám asi vybrat jen jeden můj vzor?
Tak, asi jako každý to jsou takový ty vzory jako rodiče, prarodiče a tak...pak pokračuju přes "vzorečky" jménem učitelé (i kdyžmě právě teď nenapadí nic, co by se mi na nich líbilo a čím by mi působili jako vzor) a takoví podobní.
Jako každá tenager mám vzory v různých herečkách, hercích, zpěvačkách (zpěvácích) atd. (zase mě nenapadá něco, co by mi sloužilo jako vzor)
Jenže, u mě je jedna zajímavost. Už od malička si představuji jednu takovou postavičku (jméno pochází z jedné ruské pohádky, kterou jsem jako malá zbožňovala), kterou jsem absolutně přetvořila, vytvořila z ní úplně něco jiného, vymyslela k ní historii, charakter i vzhled (teď si připadám jak při Drd -dračím doupěti neboli "dračáku") dala jí nějaké ty schopnosti a zasadila ji do světa-no, prostě jsem si vytvořila takovou moji ideální...postavu no...jak bych to jinak řekla, napadá mě jen "ženskou"...no, tak prostě ženskou, ke které bych se ve svém životě chtěla co nejvíc přiblížit (i když její schopnosti asi nikdy mít nebudu ;-). Vzhledem k tomu, že jsem si ji vymyslela já...jé, jak o tom tak přemýšlím, máme už teď hodně společného...tak jsem prostě ze své povahy (a toho ostatního co ke mě patří) vytáhla to nejlepší a zbytek si domyslela ;-)
Myslím si, že takový vzor hned zas tak někdo nemá, že?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama