Upoutávky, kecy,anime...

12. prosince 2010 v 12:14 | Anastázie
Takže, Vampire Knight mám dodíváno a předehnala jsem svou kámošku...ta je teprve asi u 4. dílu Vampire Knight Guilty...
-chci sem dát reklamu na super blog, kde najdete hooodně dílů těch nej anime co existují- protiva.blog.cz
je vážně hodně dobrý. Najdete tam jak díly ke streemnutí, tak i ke stáhnutí. Například jsem se tam dívala na všechny díly VK.
Taky bych vás ráda pozvala na online hry, které hraju:
Ta první je klasická klikačka na bázi Gladiatusu (na němž jsem také hrála, hraji a budu hrát), ale jsou tam srandovní nápisy věciček na vaši postavu (Žlutavé něco stálého zasunutí, kvalitní mrva zlodějů) i potvor, s nimiž musíte bojovat (bojová kačenka-koupelová kačenka, lvl 50? +- -náš cech málem stála život;-)
Ta druhá je DrD online. Pro nechápavé- to je Dračí doupě-což je vlastně hra na hrdiny.
Hraje se to tak, že se nejprve registrujete, vytvoříte postavu a dáte ji na verb, nebo se vmísíte do přízně přímo někomu z PJstva (Pánů jeskyně-vedou naše pozdějčí dobrodrůžství) a ti vás posléze příjmou do Q. Součástí vytvoření postavy je také Vzhled postavy (jež napíšete, nebo vložíte odkaz na fotku z nějakého portálu), charakter postavy=jak se postava chová(taky napíšete) a Historii=co se dělo postavě před nástupem do dobrodrůžství-jakoby životopis (někteří PJi/PJky to nepožadují) a pak už hurá do dobrodrůžství. 
V dobrodrůžství za svou postavu opět píšete co mluví (tučně), co si myslí (kurzívou) nebo co dělá (normálně). Proto se tato hra také nehodí pro lidi s žádnou, nebo jen velmi malou fantazií.
Je to docela občas i sranda-příklad:
Jedna z mých postav (můžete jich mít kolik chcete) byla přijata do Q- Aréna smrti. Jednalo se o klasickou arénu-hora nepřátel valících se na chudáky hráče, vlnu od vlny těžší příšery a menší časové přestávky mezi jednotlivými vlnami. Hráli jsme už asi 2 nebo 3tí vlnu a když jsme skončili, oběvil se před náma nějaký člověk. Z bohku mu lezli červi, byl špinavý...no, prostě blééé...Začali jsme ho zpracovávat ať nám řekne nějaké informace o téhle aréně, protože jsme se dozvěděli, že je to pozůstatek po předešlé expedici. Samozřejmě si nejprve začal účtovat, co všechno mu za to máme dát. (šaty, jídlo atd.) Já vše vykouzlila a šaty jsem vytáhla ze své torny. Čuměl na mě jako blb...ty šaty byly totiž holčičí..(a on byl jaksi muž). No, pak jsem se ho zeptala něco ve smyslu, jestli měli v expedici mága a on suše odpověděl asi toto:
"Měli, ale nestačil nám ukázat ani karetní trik. Když se šel vych*at, sežrala ho puma." pak ještě pokračoval hláškou jako "Ale barvu jeho střev a co měl na snídani jsme viděli." A tenhle příspěvek začínal větou Tak jsem si vyslechl další maso.
A to je jen malá ochutnávka. 
Vřele doporučuji všem lidem s velkou fantazií !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama