Úvod

28. prosince 2010 v 14:07 | Anastázie |  Záchrana elfí osady Gardarica
Vysoká a štíhlá elfka žila sama na okraji svého lesa. Nežila v osadě s ostatnímu elfy. Byla samotářská a přece v chaloupce nežila sama ani náhodou. Měla přece své věrné! Dva psy, kteří ji provázeli všude, ať už šla kamkoliv, pojmenované Hrom a Blesk, jednoho mladého, uhlově černého vlka pojmenovala Temnota, neboť to byla vlčice. Taky se vyprávělo, že žije s různými hady. Ať už jedovatými nebo ne. To byla také pravda. Žila a velice si rozuměla s anakondou, škrtičem dlouhým asi 10 metrů, kobrou-královnou mezi jedovatými hady a s několika ještěrkami, mezi jimiž jste našli třeba nějaký druh varana. Nejvíce však měla ráda Hroma, Bleska, Temnotu a onu kobru s anakondou pojmenované Black Lady a Melasí. Byla to neobyčejná elfka. Uměla lidský jazyk, ale i pradávný elfí nebo kterýkoli zvířecí. Byla velice vzdělaná a tak si k ní lidé i elfové chodili pro radu. Ale nikdy nešli moc daleko k chalupě. Hrom a Blesk vždy zalezli do chalupy i s ostatními zvířaty, aby se nově příchozí nemuseli bát. Nikdo nevěděl jestli jsou ty pověsti, které se o ní vyprávěly(a že jich opravdu málo nebylo)pravdivé, protože nikdo neměl takovou statečnost, aby se o tom přesvědčil.

Vyprávělo se totiž o ní, že je to čarodějka. Vyprávělo se, že její společníci ji poslouchají na slovo-jen ji. Také někteří říkali, že to není ani pozemská bytost. Byla to pozemská bytost, ale jinak vše ostatní byla pravda, ale to věděla jen ona sama. Ostatní o tom
jen spekulovali. Báli se jí a dávali jí najevo úctu. Kolikrát ji už ten který klan elfů zval do své osady. Vždy odmítla. Měla svou samotu ráda.

Měla ostře řezané rysy. Oči měla černé a hluboké. Člověk se při pohledu do nich prakticky utápěl. Nos malý, rty červené jako krev a černé vlasy jí splývaly po zádech. Byla to temná elfka. Na sobě měla černý plášť a pod ním fialové šaty až na zem, které jí však ani v nejmenším nevadily při pohybu. Boty měla z hadí kůže.

Jmenovala se Tradesha Dreaminali.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama