Sebevražda

24. ledna 2011 v 15:47 | Anastázie |  Moje kecy a nálady
Tak, nejdřív jsem si pomyslela, že blog.cz se vážně zbláznil. Nejprve do autorského blogu přidají "růžovky" a pak ještě vymyslí zas takové blbé téma týdne.
Co na to napsat?
Snad jen, že i když nejsem Emo, neřežu se, nebo tak, párkrát jsem přemýšlela o tom, že někde jinde by mi mohlo být líp. Někde pod zemí...hluboko pod zemí. Ale když jsem si vzpoměla na úsměvy svých blízkých, zanechala jsem těchto filozofických destruktivních myšlenek a doteď jsem své nápady nezrealizovala. Ale myslím si, že každý občas má tyhle černé myšlenky. 
A teď, jak to sem tak píšu, musím vám zdělit svůj názor na sebevrahy.
Podle mě to jsou slaboši, kteří neznají své meze. Nedokážou si užívat života. Těšit se z maličkostí. Každému se život nepovede úplně podle jeho představ a pak prostě sáhne po noži? Ne...to mi fakt do hlavy neleze. Já se těším z maličkostí a rejpalů jsem se naučila si nevšímat. A žiju si spokojeě dál. A místo toho, někteří lidé se zamilují, ženská/chlap je nechce...a je to! Najdete je ve vaně s podříznutýma žílama nebo prostě oběšené (na lustru ne, ale co takhle opušťený lesík, tlustá větev?)...já tenhle typ lidí nikdy nepochopím. Sama nemám život nijak moc růžový...problémy se často na vás hrnou ze všech stran...ale sebevražda? Něco jiného je o ní jednou v životě uvažovat (což je můj případ) a něco jiného je ji spáchat. Poč zničit svůj život kvůli nějaké prkotině? 
Proč si lidé odepírají pocit větru ve vlasech, slunce nad hlavou...když je mlha, déšť...sníh? Proč místo toho, aby nad svými problémy mávli rukou, se raději zabijí?
A ještě jeden důvod, proč je nechápu. Pochybuji, že se na světě sebevraždí jen osamělí (bez rodiny, přátel) lidé...sebevraždí se i muži, jež mají velkou rodinu, jsou úspěšní...a kvůli prkotině. Copak to jsou všechno lidi, kterým přeskočilo? Cvak a v hlavě se vám ozve: "Zabij se, zabij se, zabij se...tak se už konečně zabij, bude to super, nic neucítíš...prostě pohodička."
Sebevrahy opravdu nepochopím.

Na závěr poměrně úsměvná historka, která byla včera na Seznam.cz:
Nějaký chlápek se pohádal s ženskou, hráblo mu a pak vyhrožoval sebevraždou umrznutím. Utíkal před policisty, kteří ho chtěli zastavit a tak i s nimi zapadl do bažiny (no jo...inteligence některých lidí je vážně nulová - být těmi policisty, neženu se tam za ním a nechám ho raději stát po pás v bahnu XD). Posléze chlápka i s policisty vytahovali hasiči...

Tady na tom jde znovu dobře vidět úsměvnost některých takovýchhle příběhů. Vždyť je to absolutní pitomost!
A proto do světa vysílám zprávu, že:
Život je krásný, tak si ho užívejte a snažte se přejít své problémy a strachy krásou a radostí z maličkých věcí. Dívejte se i kolem sebe. Ne jen na sebe. A v žádném případě se nelitujte!
Na úplný závěr jedno "optimistické" přísloví: "Nic není tak hrozné, aby nemohlo být hůř."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dominikísek Dominikísek | Web | 24. ledna 2011 v 16:11 | Reagovat

ok, ok ;D :)
Jojo, bylo to uhlem.. a pár "manga" slečen, mám ještě v kresbách na blogu a hl. v módním návrhářství. ;)

2 Lussnape SB♥ Lussnape SB♥ | Web | 25. ledna 2011 v 15:58 | Reagovat

Tom celým jménem Tom Riddle je vlastně Lord Voldemort. Tak se jmenoval než si začal říkat Voldemort. A Malfoy Manor je sídlo Malfoyů a tam se většinou scházejí smrtijedi. Pokud ti ještě není něco jasné klidně se zeptej :-)

3 Anastázie Anastázie | Web | 25. ledna 2011 v 16:13 | Reagovat

[2]: Promiň...já jen nejsem zvyklá, aby v povídkách bylo označení "Tom". Jinak, když řekneč Tom Raddle, samozřejmě vím, o koho jde.
Vím, že se tam schízejí Smrtijedi, jen jsem nepochytila název Malfoy Manor...
Dik...o HP vím snad všecko, jen mi to někdy hned nedojde xD

4 Mary Depp Snape ♥ Mary Depp Snape ♥ | Web | 14. února 2011 v 14:03 | Reagovat

páni,konečnš někdo kdo má stejný názor-jsou ubozí,psala jsem v podobném duchu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama