13. kapitola - Hádka (1. část)

8. května 2011 v 18:58 | Anastázie |  Vampire Knight story
Téma: Vampire Knight
Postavy: Beatris Blacková(z jejíhož pohledu je to psáno) a postavy známé z VK
Varování: místy OOC, nedoporučuji věřícím a těm, kdo neviděli VK (alespoň 1 řadu)
Shrnutí: Občas je lepší nejprve myslet a pak jednat...
Poznámka: Tuto povídku sem budu dávat nepravidelně, tak se svým SB a případným návštěvníkům blogu omlouvám.
Motto: Když se něco pokazí, pokazí se to pořádně. Když se něco podaří, jen občas se to podaří pořádně.
PS: Tahle kapitola byla moc dlouhá a tak sem v dohledné době dám druhou část ;D

***
Druhý den jsem se probudila okolo devíti, celá rozlámaná. Necítila jsem ruku a až po chvíli jsem ji našla zalomenou pod hlavou.
Kdyby se na mě v tu chvíli někdo díval, musel by se potrhat smíchy. Musela jsem totiž nalezenou ruku uchopit druhou, vysmeknout ji zpod hlavy a položit ji vedle sebe. Když jsem se na posteli posadila, ruka mi visela podél těla a já si uvědomila, že jsem se včera nestačila převléct.
Když jsem si vzpomněla na myšlenky a rozhovor sama se sebou, který jsem včera vedla, byla jsem vážně vděčná bohu, že svůj pokoj na ubytovně s nikým nesdílím. Mí rodiče byli docela bohatí a tak jsem si mohla dovolit pokoj sama pro sebe. To bylo mé jediné štěstí, jinak bych si taky teď mohla balit věci poté, co bych napadla svého - nic netušícího - spolubydlícího.
Vyskočila jsem na nohy a zatočila se mi hlava. Pak mě praštila přes nos vůně krve. Znovu jsem měla co dělat, abych se udržela.
Pak jsem uviděla něco, co mi málem vyrazilo dech. Po druhé straně postele seděl a rukama objímal svá kolena, ve své školní uniformě - Aido.
Znovu jsem vyskočila na nohy a znovu se mi zatočila hlava i když teď už míň. Obořila jsem se na něj: "Co tady, k sakru, děláš?"
Aido absolutně klidně odvětil: "Hlídám tě." A já měla co dělat, abych ho na místě neproklela. Ještě včera by mě něco takového nikdy nenapadlo. Teď jsem však cítila jen zlost. "Nově narozená upírka se ještě tak dobře ovládat neumí. I když, ty jsi to docela zvládala. A tak jsem tě hlídal. Pro dobro téhle Akademie."
"Dobro týhle zasraný akademie je mi…ty víš kde!"
"Ale mě ne." Odpověděl klidně, jako kdybych na něj právě neřvala a dál mě hypnotizoval svým upřeným pohledem studánkově modrých očí.
Snažila jsem se uklidnit. Klid, nic se ti nestalo, jen ti prostě nevěří natolik, aby tě nechal jako novorozenou upírku samotnou celou noc, když bys mohla zabít spoustu lidí.
Aido se zvedl, klidně a pomalu přistoupil ke mně a políbil mě na čelo. "Uklidni se. Nic se neděje. Teď jen musíme požádat o to, aby tě ředitel přeřadil do Noční třídy a vše bude zase v pořádku. Budeme moct být spolu celé dny. No tak, maličká, miluju tě."
Já jen stála jako přimražená. Nejsem maličká! proběhla mi hlavou zčistajasna vzpurná myšlenka, ale já ji zahnala a namísto svých vzpurných myšlenek jsem raději políbila Aidoa. Teď už nikoli na čelo, ale normálně, regulérně na ústa. Zapojila jsem jazyk a on mi mé vášnivé polibky oplácel.
Nejspíš to pochopil jako kladnou odpověď. Jako vyznání lásky a tak to bylo také myšleno, takže v dalším okamžiku jsme se už vášnivě líbali a já byla přiražená Aidouovým tělem ke stěně.
Netrvalo to však dlouho a já ho od sebe, ač velice nerada, odtrhla. "Musím do školy."
"Nemusíš." Usmál se na mě. "Po tom, co to tady dokončíme," usmál se na mě zářivým úsměvem, plným lásky a něhy, "zajdeme za ředitelem a on tě přeřadí do noční třídy."
"Ale já nechci."
"Jsi upír. Musíš chodit do noční třídy."
"To Zero taky a chodí do denní." Snažila jsem se najít nějaké polehčující okolnosti.
"Ale on se umí ovládat."
"Jen proto, že mu Yuuki dává krev." řekla jsem a uviděla výraz zděšení, či snad opovržení. Jeho hlas mi však napověděl, že to bylo oboje.
"On…jí pije krev?" zeptal se a šlo na něm velice dobře vidět, že tohle opravdu nevěděl. Kaname bude pěkně naštvaný. Jak…jak se to mohlo stát? Zero a Yuuki? To je vážně špatná kombinace. Myšlenky Aidouovi proudily hlavou jako o závod a já je, díky své nové moci znovu slyšela.
"Jo. Viděla jsem je jednou spolu, zrovna když jí sál krev." řekla jsem a pozorovala znovu jeho vyděšený výraz. Že bych udeřila hřebík na hlavičku? Pomyslela jsem si zlomyslně a dál ho pozorovala a čekala na jeho reakci.
Ta se po chvíli dostavila. "Promiň, ale musím jít. Zajdi za ředitelem." Když si uvědomil, že to znělo jako rozkaz, opravil se: "Zajdi za ředitelem, prosím."
"Ne, chci zůstat tam, kde jsem."
Aidouovi viditelně začala docházet pomalu ale jistě trpělivost; znovu ke mně přistoupil, naklonil se nad mě a pošeptal mi do ucha: "Budeme celý den spolu, nezapomeň."
"Kaname mě nenávidí," uvědomila jsem si najednou neradostně celou pravdu; mé city k němu stále ještě nevyhasly úplně.
"Na Kanameho se teď vykašli. Tady bys byla větší hrozbou."
Najednou se ve mně vzedmul náhlý příval zloby. "Takže to děláš jenom proto, aby mě měl Kaname pod dohledem?!"
"Ne." odpověděl prostě, ale mě se to opravdu nezdálo jako dostatečná odpověď.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shizuma Kyoshi Shizuma Kyoshi | Web | 10. května 2011 v 18:41 | Reagovat

moc pekne!! :))

2 Anwen Anwen | Web | 13. května 2011 v 11:29 | Reagovat

nooo tak to už se mi líbí víc :-) rajčatová štávička :-)  ou nezabíjej mě za reklamu ale pls přečetla by sis toto od mojej kamarádky jinak už na bloga podobný texty snad cpát nebudu http://tarjaturunenfan.blog.cz/1105/o-tom-jak-drak-ke-kamenemu-krunyri-prisel

3 Anastázie Anastázie | E-mail | Web | 13. května 2011 v 16:30 | Reagovat

[2]: Tady se někdo vybarvuje xD Další úchyl? *chytí tvou ruku a třebe s ní, jak kdyby úchyl byla naše společná národnost*
Tebe za reklamu nezabiju a možná i přečtu...xD

4 Anwen Anwen | Web | 13. května 2011 v 16:49 | Reagovat

hihi uchylačinky o:-) nu ju tak ti díky :-)

5 Nepodstatné Nepodstatné | 17. května 2011 v 17:09 | Reagovat

Ahoj,přečetla jsem si tvé VAROVÁNÍ na téma:"růžovky".. Každý má svůj názor.. Psala si tam,že lidé dávají přednost růžové před černou-emo- že emo , je podle náš růžovek naprostý nevkus a lidé,když vidí emo,tak se jim zkroutí "ksicht".ale co když to tak i není..Když se nad tím zamyšlíš,to cos tam napsala,že Lidé nerespektují emo styl, tak si nerespektovala styl "růžovek".. Zkusíme se zamyslet hlouběji.. Co když máme my růžovky jenom tekou vrstvu oblečení,pod kterým se nachází skvělá osobnost,se kterou bys mohla byt nejlepší kámoška,ale jelikož má růžovou, tak jí hned odsoudíš (jako lidé emo) a řekneš si: to je ale pipina,je tak blbá, o čem to zase mele..Jsme z5 na začátku..Zkus dát aspoň šanci náké "růžovce" a kdo ví.. Možná,že bude uplně skvěla holčina,se kterou si budeš rozumět.. Když uslyšíš nákou Barbii jak říká " grr,zlomila jsem si nehet" jak víš,že to říká pro sebe a někoho nenapodobuje- po tomhle si určitě řekneš-MŮJ BOŽE TO JE IDIOTKA..ale co když opravdu někoho nabodobovala nebo vyprávěla příběh z bravíčka?.. Hold, to se nikdy nedozvíš..

Ná úplný závěr,bych ti chtěla říct-neodsuzuj holky s řůžovým olečením,at´už jsou sebevíc nalíčené a růžové.. zkus nejprve pochopit co je to za člověka,a nesoudti obal knihy,když sis jí aní nepřečetla.. ANO! jsem jedna s růžovek-růžovou miluji! ale miluji ji tak jako černou,fialovou,modrou,..Po tomhle článku co jsem tady sepsala,myslíš si, že jsem blbá, a že by jsme si nerozuměly,?? já si myslím opak.. Máš krásný blog, a opravdu bezchybné články..:)) Drž se toho..

PS: byla bych ráda,kdyby ses k mému komentáři pokusila vyjadřit a opravit(aspoň trochu) to co jsi o nás napsala..

Děkuji..:)) PsS: My dvě se známe..

6 Anastázie Anastázie | E-mail | Web | 17. května 2011 v 18:51 | Reagovat

Četla jsi celý článek? Já v něm totiž mluvím o většině. A když jsem tam zmiňovala neko promine ->Moje kámoška,nejmilejší barva - růžová ;D
Prostě to píšu všeobecně. nesoudím člověka pouze podle obalu, ale většina růžovek, s nimiž jsem se setkala byly naprosto vymatlané...*****...netvrdím, že jsi stejná. Netvrdím, že to jsou všechny růžovky. Jen většina. V tom je rozdíl, i když pro někoho víc než nepatrný.
PS: Odkud se známe???(jak se jmenuješ?)

7 Nepodstatné Nepodstatné | 17. května 2011 v 20:18 | Reagovat

:-) asi jsem ten text špatně pochopila..:)
.. V pohodě:)))

Ps: moje jméno není podstatné 8-)

Jsem jenom zvědává holka:-D

8 Anastázie Anastázie | E-mail | Web | 18. května 2011 v 7:20 | Reagovat

[7]: Anička...nebo někdo z party Bára,Michelly atd. ???

9 Casion Casion | Web | 18. května 2011 v 19:06 | Reagovat

zdrawím!!! w časopise Darass sa opäť objawil nowý článok, w ktorom sa dozwieš niečo wiac o vodníkovi..
http://my-fantasydream.blog.cz/1105/vodnik
dúfam, že ťa to zaujme, teším sa na twoj názor...
Casion
:-)  :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama