Budoucnost

23. května 2011 v 14:59 | Anastázie |  Moje kecy a nálady
Další nudný článek na TT. Růžovky, tedy většina z nich, kdož nepřemýšlíte, tento článek není pro vás...>.< Nemám v článku moře smajlíků ani nepíšu jako prase, takže tuctovou většinu z vás to zajímat nebude...

Taky někdy přemýšlíte o budoucnosti? Já ano. V jednom kuse.
Pořád se něco děje, něco pěkného, zajímavého, nebo naopak škaredého, ale i přesto zajímavého. Někdy si říkáte, že tomu nerozumíte...znáte to...a nutí vás to přemýšlet.
Budoucnost je nejistá a tak žij v přítomnosti.
To se řekne. Ale jak...jak? Jak mám žít pro tuto chvíli, když se mi může každou chvíli něco stát? Je to těžké...nemyslet. Pro člověka...pro mě...přemýšlím pořád a na chvíli vypnout je pro mě...jsitým způsobem vysilující. nechat to napozději a pak si to nechat přerůst přes hlavu? Blbost! Řešit to teď? Nechce se mi...a tak to je pořád dokola.

Vykládání budoucnosti
Všichni asi víme, že existují různé vědmy, co vám věští z tarotových karet (Tarotové karty), čajových lístků, existuje výklad snů atd. Ale je to opravdu pravdivé, nebo je to jen pouhá náhoda? Tady bych se raději chtěla zeptat, co si o tom myslíte vy a jestli se věštba nějaké vědmy vyplnila někomu z vás. Já u takové vědmy ještě nebyla, takže...jsem vděčná za každou informaci ;D

A pak...věříte na 2012? Věříte, že bude konec světa?
Já tedy ne. Nevím jak vy, ale já o tom hledala info, v jednu chvíli mě to docela vystrašilo, že už tak brzo...ale Mayové akorát spíš nepočítali s tím ( a přece jen měli pravdu), že tady ještě budou...a na co by jim byl kalendář až někam...do nekonečna, když už ho nebude mít kdo používat? A jak asi mohli s takovými technologiemi, jaké tehdy měli k dispozici, předpovědět, jestli na nás nespadne nějaký meteorit? Odpověď je jasná. Nemohli. Je zde však miniaturní procento - 0,000...1 %, že to třeba jen někdo prohodil bez nějakých přesnějších výpočtů a je zde mizivá šance, že mu to vyjde. Ale proč přemýšlet dopředu?
Lepší je přece nevědět, který z dnů bude vašim posledním...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

"Strana"...

Zlo
Dobro

Komentáře

1 iwka iwka | Web | 23. května 2011 v 15:10 | Reagovat

Hezky napsaný hlavně ten začátek bez toho bych to snad ani nečetla do konce :D

Já mám na rok 2012 svůj názor trochu jsem ho vysvětlila i ve článku právě na téma týdne :D

2 iwka iwka | Web | 23. května 2011 v 15:10 | Reagovat

PS: jsme první kdo by se přidal na stranu dobra .... to je :D zajímavé :D

3 Nepodstatné Nepodstatné | 23. května 2011 v 19:55 | Reagovat

Ne, nejsem Bara ani Michelle.. Ty mozna o tvojem blogu ani nevi :D

4 Casion Casion | Web | 26. května 2011 v 16:09 | Reagovat

zdrawím!!! časopis darass má na swojom konte opäť nowinky!!! opäť niečo z rubriky Záhadné dejiny...
http://my-fantasydream.blog.cz/1105/nasiel-sa-hrob-mony-lisy
sú to čerstwé informácie...
Casion 8-)

5 Nikinka Nikinka | Web | 29. května 2011 v 14:00 | Reagovat

Hezky napsané..
Nechceš spřátelit?

6 Anwen Anwen | Web | 29. května 2011 v 14:28 | Reagovat

sry nestíháms em moc chodit :-) na výklady budoucnosti atd moc nevěřím :-) některé události je možné asi odhadnout na nějakém věděckém základu :-) ale budoucnost každého člověka zvlášt to si prostě lidé tvoří sami :-)

7 Anastázie Anastázie | 1. června 2011 v 16:55 | Reagovat

[2]: Dík...no, zajímavé to není, já ty strany (doufám, že všichni ostatní pochopili)  myslela jako Smrtijedi a Fénixův řád...prostě strany v HP -.-
[3]: Tak kdo, sakryš?
[4]: Prečítám až mi zbyde chvila času...
[5]: Klidně, jdu si tě přidat...
[6]: nevadí ;D

8 Aaaucelen Aaaucelen | E-mail | Web | 7. srpna 2017 v 11:06 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

http://segwayverona.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama